0%

Biz Kimiz

Biz 1993'den itibaren Kuşadası'nda (Türkiye’de) gayrimenkul üzerine,Türk vatandaşlarımıza,ve 1999 yılından itibaren Avrupa'dan, gelen tüm Avrupalı vatandaşlarımıza( 26 yıldır ) hizmet veren tecrübeli iyi referans sahibi, başarılı ve güvenilir bir Firmayız  KUŞADASI’NDA 1999 YILINDA E- TİCARET İLE YABANCILARA GAYRİMENKUL SATIŞINI İLK ÇIKARTAN FİRMAYIZ ( NESRİN SERTAN ) ‘’ iLK LER ZORDUR ‘’ FAKAT ZORLARI BAŞARMAK, ‘’GÜVEN- ÇOK ÇALIŞMAK- SABIR- DİSİPLİN -DÜRÜSTLÜK– ÖZVERİ – İNANÇ - VE HERŞEY DEN ÖNCE İNSANİ SEVMEKLE BAŞLAR …

 ATAHAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI 1993 yılından beri Kuşadasındaki yatırımlarınızı yönlendirmektedir. Güçlü referanslarıyla siz Değerli yatırımcılarıyla gurur duyar.

 Gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerini, bünyemizdeki danışman, eksper, avukat, yapı denetçisi, inşaat mühendisi ve yeminli tercüman kadromuzla birlikte yürütmekdeyiz.

Söz konusu örneğin; daire, villa, otel, arsa,iş yeri gibi gayrimenkulun tapu veya kira anlaşması işlemi süresince ve de işlem sonrası refakat etmekteyiz.

Gayrimenkul satın almak, veya satmak ve kiralamak veya kiraya vermek isteyen Turk ve yabancı şahıslar dışında, Turkiye'de yatırım yapmak ve kazanç sağlamak isteyen şahıs veya firmalar için de, bitmiş tapulu komple site gibi toplu gayrimenkul satın alma imkan ve fırsatlar ile ilgili zamanlı ve doğru tavsiyelerde bulunuyoruz.   

Çalışmalarımız ‘Türk Emlak Yasa ve Standartları’na uygun ve ‘Kuşadası Emlakçılar Derneği’ (KUŞEMDER) denetimi altında yürütülmektedir. 

 ‘’ ‘ATAHAN GAYRİMENKUL’’ birçok vatandaşımızı ve de Avrupa’nın çeşitli  ülkelerinden birçok insanı gayrimenkul sahibi yapmış ve bu insanların takdirlerini kazanmıştır.

 KENDİSİ AYNI ZAMANDA ‘’ KUŞADASI EMLAKÇILAR DERNEĞİ’NİN DE İLK KURUCUSUDUR

Bu derneğin kısaltılmış adı ‘KUŞEMDER

 Yatırımlarınız için bize mutlaka danışın ve kazanan yine siz olun. .

 UZMAN: Kuşadası’nda (Türkiye) gayrimenkuller ile ilgili gelişmeleri ve yeni projeleri yakınen takip ettiğimizden, birlikte refakatlı araştırma hizmetinde uzmanız. 

 KİŞİSEL : Önce sizinle birlikte,  kişisel fikriniz, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında görüşür, satın alma veya kiralama prosüdürünün olumlu gidişatı için teşvikte bulunuruz. Aynı zamanda bizim satışa sunduğumuz, yeni bitmiş, alt yapısı tamamlanmış, oturuma hazır tapulu gayrimenkullerden ( örneğin; ev, daire ve villalar gibi) birini almayı düşündüğünüzde, tüm satın alma prosüdürünüz boyunca size bu konuda iyi bir tanıtımda, tavsiyede ve mükemmel bir refakatta bulunuruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder yeni yatırımlarınız da ve yeni evleriniz de mutluluklar dileriz.

 SAYGILARIMLARIMIZLA,

 

ATAHAN REAL ESTATE TURKEY AND ATAHAN GROUP MONTENEGRO ( KARADAĞ )

NESRİN SERTAN

 www.atahanrealestate.com
 e-mail :: atahanrealestate@hotmail.com
Whatsapp & Tel :  +90 532 412 1046
Whatsapp & Tel :  +382 68 63 5577

Ana İçerik